Як придбати вилучений товар в Україні?

Останнім часом державні товари, такі як земля, транспортні засоби, паливо, меблі, офіси, програмне забезпечення та багато інших, стали доступними кожному громадянину України, який виявив бажання придбати його частину. Це стало можливим з появою офіційної платформи продажів Prozorro.Sales. Ця платформа все більше полегшує процес укладання договорів купівлі-продажу і постійно розвивається. Тепер ви можете купувати тут і вилучати товари.Більш точно можна почитати на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/zakazat-otsenku-nedvizhimosti-v-dnepre/.

«Українська універсальна біржа»

Проект Prozorro працює лише на різних приватних сайтах. Одним з них, який є дуже успішним, стала «Українська універсальна біржа». Це забезпечує чудові можливості для чесної праці та співпраці у купівлі-продажу різних державних активів. Це дуже практично і відразу викликало великий успіх і популярність. Беручи участь у таких угодах, є велика кількість переваг.

Aрешт майна

Майно, вилучене державною або митною інспекцією, раніше було недоступне пересічним громадянам України. Все продавалось і купувалося за сторонніми тіньовими схемами. Але зараз все відкрито і зрозуміло. Доступно для всіх жителів та громадян. Будь-яка людина може ознайомитися з документами та самостійно перевірити законність операцій.

На даний момент будь-яке майно, яке було конфісковано або заблоковано через несплату позик, може бути продане лише через державну електронну систему Української універсальної фондової біржі. Отже, на такому ринку вони колись були монополістами. Отже, можна було здійснювати різні маніпуляції, шахрайські схеми та інші договірні угоди. Зараз все робиться суворо через електронну платформу, де такі дії неможливо змінити. Це роздутий проект, який усуває те, що колись було нагальною проблемою.

Раніше за контрактними зобов’язаннями можна було придбати вилучений товар за зниженою вартістю. Але завдяки платформі ProZorro.Sale зруйнувати її зараз нереально. Цей сайт є відкритою та сучасною системою організації аукціону. Усі заявки надсилаються анонімно. Тому можна бути впевненим у справедливій пропозиції.

Рекомендованные статьи