Що потрібно знати про реалізацію кругляку сосни через систему ProZorro. Sale

Щороку на території України реалізовуються величезні об’єми лісу.  До 2020-го року весь цей процес вважався майже неконтрольованим. Лісні господарства мали владу на те, щоб продавати ліс і навіть не публікувати інформацію про об’єми деревини, вартість, якість та інші параметри. Цей момент давав реальну можливість маніпулювати цінниками й отримувати додатковий прибуток. 

Відповідно, країна щороку недораховувалася мільйонів гривень, які повинні було поступати до бюджету для подальшого розвитку лісової галузі. В зв’язку з цим, було прийняте рішення про те, що лісні господарства зобов’язані реалізовувати ліс в форматі онлайн-аукціонів.

Сайт sale.ueex.com.ua – це один з досить популярних майданчиків, де можна знайти велику кількість цікавих лотів з продажу деревини. Українська енергетична біржа відноситься до тих сервісів, які стали надавати подібні послуги одними з перших.

Чому саме кругляк-сосни

Кругляк – це один з варіантів, в якому вигляді може поставлятися сировина. Звичайно, є альтернативні варіанти по типу пиломатеріалів, бруса, дошок й інших видів сировини. При цьому, коли мова йде про більш серйозні підприємства, то вони зазвичай віддають перевагу саме кругляку.

Що стосується породи сосни, то вона відноситься до категорії хвойних порід.  Така сировина не відрізняється підвищеним рівнем міцності та в’язкості. При цьому, даний пункт не заважає використовувати таку сировину при виготовлені меблів, різних виробів, в будівництві та інших напрямках.

Сосну, як і будь-яку іншу породу можна розділити на 4 основних сорти якості:

  • 4-й сорт – до цієї категорії входить сировина з необмеженою кількістю сучків, тріщин, деформацій, гнилу й інших поражених ділянок. Що стосується використання такого кругляка сосни, то його можна використовувати в тих напрямках, де якість деревини не ставиться на першу позицію;
  • 3-й сорт – під цей критерій якості також підходить сировина з великою кількістю сучків. При цьому, що стосується тріщин, то вони повинні бути помірними. Така деревина досить активно використовується при виготовленні бюджетних меблів, залізничних шпал та інших напрямків;
  • 2-й сорт – до цієї категорії входить деревина з невеликою кількістю сучків та мінімальними тріщинками. Використовується така сировина при виконані будівельних робіт та виготовлені якісних меблів. Що стосується гнилі та вражених ділянок ствола, то все це не допускається;
  • 1-й сорт – дана група кругляка сосни повинна поставлятися на продаж без сучків. Зазвичай, мова йде про основну частину хлиста. Не важко здогадатися, що такий ліс активно використовується в тих напрямках, де потрібна деревина високої якості.

Придбати якісний кругляк сосни можна на території всієї України. Це можна досить просто зробити й в Житомирі. Все що для цього потрібно зробити – це перейти на сайт української енергетичної біржі та в фільтрах вказати відповідний регіон, який вас цікавить. Відповідно, вам будуть демонструватися лише ті оголошення, які є актуальні на конкретний проміжок часу та відповідають всім вашим критеріям.

Переходячи за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/prodam-lis-kruglyak-sosny-u-zhytomyri-na-majdanchyku-tb-ueb, можна дізнатися більше детальної інформації про те, як реалізовується деревина в Житомирі. Там же можна більш детально дізнатися про те, як налаштуватися e-mail розсилку та яким чином її краще використовувати для отримання максимальної користі.

Рекомендованные статьи