Реєстр арештованого майна в Україні та його продаж на ProZorro.Sale

Невдовзі майно банківських позичальників буде доступне для продажу на біржових та електронних платформах, таких як. Це робиться за допомогою нового кодексу про банкрутство, який дозволяє здійснювати електронну комерцію.

Крім того, нові зміни до цього кодексу позитивно вплинули на майбутнє планування аукціонів нерухомості. Тому Prozorro.Sales може забезпечити безпеку та прозорість кожної транзакції та транзакції на веб-сайті державного підприємства. Крім того, Конституція встановлює, що громадяни, підприємці, приватні особи, державні та муніципальні організації можуть брати участь у цих тендерах. Весь прибуток, який ви отримуєте, може легко допомогти боржникам та банкрутам забути свої борги.

Найголовніше — купувати та продавати об’єкти банкрутства Української енергетичної біржі

До кінця 2020 року кодекс дозволить офіційну торгівлю на українській енергетичній біржі. Завдяки цій можливості вдається поліпшити умови продажу, аукціону та викупу активів боржників. Але зараз влада з самого початку стежить за тим, щоб система працювала бездоганно та безпечно. Усі відносини між учасниками, включаючи економічні відносини, відповідають законодавству України. Тому кожен українець має https://sale.uub.com.ua/news/rejestr-areshtovanogo-majna-zrobytq-aukciony-prozorishymy.

У 2016 році Prozorro.Sales офіційно розпочав торгівлю через такі організації, як Міністерство економіки і торгівлі, НБУ, Фонд гарантування вкладів, торгові майданчики та зарубіжні міжнародні партнери та донори. Вони допомогли створити бездоганну українську систему торгівлі енергією, якій довіряють тисячі людей та підприємців. Щомісяця компанії та приватні особи продають ще більше різних штук та створюють нові масштабні аукціони.

Чесна торгівля власністю банківських позичальників через електронну торгову платформу

В даний час система Prozorro.Sales вже має достатній досвід, велику клієнтську базу та професійний персонал. За професіоналізм, з яким вони діляться своїми ресурсами збуту. За період з 2016 року по сьогодні електронна платформа змогла організувати та провести щонайменше 257 000 успішних аукціонів, у яких взяли участь майже 15 000 людей. Річня отримала на аукціоні понад 23 мільярди доларів, більшість з яких перераховано до державного бюджету. Крім того, були випадки, коли початкова ціна лоту була в 10 або 100 разів вищою. Судячи з цього, можна сказати, що ця територія була досить дешевою та перспективною.

Рекомендованные статьи