Особливості оренди нерухомості через систему ProZorro. Sale

В сучасних умовах розвитку бізнесу та роботи державних та комунальних організацій, використання онлайн-торгів стало звичайним явищем. Не секрет, що за допомогою системи ПроЗорро можна взяти участь в будь-якому аукціоні. Більш детально ознайомитися з тим, що це взагалі система та які електроні майданчик в ній акредитовані, ви можете на сайті megasale.com.ua.

Почати варто з одного з найбільш цікавих напрямків в онлайн торгах – це оренда нерухомості. Зазвичай, подібні лоти можна зустріти в тих випадках, коли державні установи, маючи в своїй владі зайві приміщення, які не приносять їм ніякого прибутку. Виставляють їх на торги.

Більш того, дуже часто такі лоти виставляються на торги через те, що подібні приміщення не тільки не є прибутковими, але ще й потребують постійних вкладень на сплату отоплений, виконання ремонтних робіт й так далі.

Що можна сказати про формат торгів з оренди нерухомості

Відповідно, найбільш розумним рішенням в такій ситуації є здача подібного майна в оренду. Таким чином, державні установи відразу вирішують декілька своїх завдань, це:

  • Можливість отримання додаткового джерела надходження прибутку;
  • Постійні витрати на експлуатацію та обслуговування непотрібного приміщення;
  • Перевірка подібних об’єктів та нагляд за тим, щоб вони залишалися у відповідному технічному стані.

Взяти участь в такому аукціону досить просто. Достатньо знайти перевірений електронний майданчик та відправити свою заявку на участь в торгах. Українська Універсальна Біржа (УУБ) – це один з тих сервісів, де можна спробувати свої сили та подати заявку на участь.

Варто зазначити, що до введення даного напрямку в роботі системи ProZorro. Sale, проблема з пошуком орендатора стояла досить серйозно. Тепер, у державних підприємств є можливість обирати з десятків пропозицій, підбираючи найбільш вигідний та надійний варіант.

Варто нагадати, що мова йде саме про публічний формат торгів. Це означає, що всі етапи будуть проводитися максимально прозоро. Відповідно, навіть незареєстровані користувачі мають можливість спостерігати з тим, як проходить аукціон.

Якщо ж у вас виникають якісь конкретні питання з приводу того, як взяти участь в подібних торгах, то можна звернутися за допомогою до служби технічної підтримки, яка може допомогти у вирішенні конкретно вашої проблеми.

Рекомендованные статьи